Nikdy nevezmu svá slova zpět, to je má cesta životem .

Červen 2009

Bleach

25. června 2009 v 14:08 | BaUnQa_aa |  FiLmY
é-lllllllllllllNazdárek !!
Tak this is nůj aktuálně nejoblíbenější seriál . Viděla sem už všechny díli a nové vychází jednou za týden tak tet sleduju i jíný... ale asi ete před necelím měsícem sem měla upe záchvaty !!
Mnoo...tak menuje se BLEACH a je to japonský seriál . Ne že bych ujížděla na boji jo...ale tandle seroš je fakt návikovej
tak tady je takovej "menší " popis :

15letý Kurosaki Ichigoje normální středoškolák,který má však zajímavou schopnost - vidět duchy. Avšak kromě toho, že s nimi občas prohodí pár slov to jeho život vůbec neovlivňuje. Až se jednoho dne stane, že mu oknem do pokoje vleze tajemná dívka v černém kimonu a s katanou u pasuv, která je nejprve velmi překvapená, že ji Ichigo může vidět, nicméně po chvíli se mu představí jako shinigami Kuchiki Rukia a prozradí mu, jak se to ve skutečnosti má s posmrtným životem. Všechny duše (shinigami označovanými jako pluska) se po smrti automaticky přesouvají do Soul Society (česky Společenstvo duší), ale některé jsou kvůli hříchům či silným vztahům k nějaké osobě nebo věci připoutány k tomuto světu, proto jim z hrudi visí krátký řetěz. Jenomže čím déle se tyto duše potulují po světě, tím více chátrají a jejich řetěz se zkracuje a rezaví až jim zmizí úplně. Potom se promění v takzvané hollow, zlé monstrum, kterému zbyla jen nenávist k ostatním duším a nekonečný hlad, který se snaží zahnat jejich požíráním. A právě proto se v Soul Society trénují shinigami, bohové smrti, kteří mají za úkol zabíjet hollow a posílat pluska do Soul Society. K tomuto účelu mají meče, kterým se říká zanpakutou.

SEM SPĚT !!

20. června 2009 v 7:14 | BaUnQa_aa
NaZdárEK srdecko
SPotĚšením vÁm OznaMuJi že SeM spĚt !!2m2esdl.gif image by Lowinka Sem cELkEM rÁDa....zAčINájí pRázDninY A RodIČe odbLoKlI cOMp.
VíM že SBénka Určitě SkÁte NApRosToU RaDOStÍ !! DOuFÁ Že si mĚ NikdO neSMaZAL PrOTOžE Já sI tO zjiStím a bUDu sMuTná !!
Tak pp U DáLšiHo čláNku !!Photobucket - Video and Image Hosting
(PS:není to samozdřejmě jen tak bez potíží.Nefaká nám program na kterým kutím dyplomi!Takže dufám že se na mě nenakrknete!)

POZASTAVUJI !!!

1. června 2009 v 14:50 | BaUnQa_aa
Je mI To FakT hrOZNĚ LíTo Ale mUsíM PozAsTaViT bloG !!
BylO To fAkT SuPeR PSÁ O svÉ ObLíBenÉ SKuPiNě , FiLmu , SeRiáLU A KutIT SpOuStU KravInEk , oBíHaT SBénka no HtĚlA Sem VáM nApsAT o SvÉm MEGa oBlÍbEnÉm sERiÁLU Bleach TaK Ten znAJí sPíš KlUci a mISLíM Že klucI NeJsoU MejMa SBénka TaKŽe By sTe sE AsPoN NECo dOZVěDĚLi...
SakrIŠ Už zAsE DU Od věci NO To VÍte MUsíME sE uČit nA GiMPlU SoU TEt skOuŠkOvÁ OBlDobÍ a jÁ Se sNažíM UHÁJít cO Nejj zNÁmKY ABy mĚ MamKa puStila Za JEDnOU Z MÍch NrJ KáMí ...
Mnoo TAk SonB vYHráLa gold crown 2Danella - Tom Beck na Druhým míStě bylA silver crown 1katUshKa - avril lavigne A Na TřEtÍM verčik - Toki Hotel DzPlOmI váM Dám aŽ sE vráTÍm (jestli na to nezapomenu)
Tak sE TedA LoUčíM ( SBénka prosim nemazat !!) cring